Digitale Thermometer & Hygrometer
- Gratis verzending vanaf €60
- Besteld voor 21:30, morgen in huis!
- 365 dagen bedenktijd
- Vrijblijvend advies. Bel 085-0440500

Een zeer goede digitale hygrometer en thermometer. De luchtvochtiheid wordt tot op de procent weergegeven terwijl de temperatuur tot op 0,1 graden afleesbaar is. Met dit apparaat hoeft u geen twijfels meer te hebben over de juiste weergave. Tevens kunt u het maximum en minimum bekijken wat een erg handige functie is. Wilt u een nieuwe meting doen dan kunt u de oude verwijderen. U kunt het apparaat aan & uit zetten.
Een Hygrometer wordt gebruikt om de luchtvochtigheid in een broedmachine af te lezen. De Juiste luchtvochtigheid is afhankelijk van het soort ei en de poreusheid van de schaal. Ook de juiste temperatuur is belangrijk!
De tolerantie van deze digitalemeter is +/- 0,3 graden bij 37,8C
Afmetingen: 7,3 x 3,5 x 2 cm
Weegschalen: Hygromters worden gebruikt als indictatie voor een goede luchtvochtigheid in de broedmachine. U kunt deze indicatie controleren door de eieren regelmatig nauwkeurig te wegen met een daarvoor geschikte weegschaal. Door de eieren te wegen en daar de luchtvochtigheid daarop af te stellen behaald u de beste resultaten. Een moet gedurende gehele broedperiode 11- 13% verliezen. Door te berekenen wat een ei pe rdag aan gewicht moet verliezen kunt u nauwkeurig bepalen of de luchtvochtigheid in de broedmachine dient aan te passen.
Artikelnummer | NV_0013 |
---|---|
Prijs | 21,50 |
Merk | NVT |
Gewicht | 0.03kg |
Maak kans op leuke prijzen door een productbeoordeling achter te laten. Zo weten wij én andere dierenliefhebbers meteen wat je van het product vindt. Bovendien spaar je hiermee voor gratis producten.
- T.W.C. KWerkt prima en ziet er goed uitDe digitale thermometer & hgyrometer ziet er prima uit en werkt ook nog eens goed, heb er meerdere van in gebruik.