Koudijs Luis/Worm
- Koop 2 voor 7,86 en bespaar 16%
- Gratis verzending vanaf €60
- Besteld voor 21:30, morgen in huis!
- 365 dagen bedenktijd
- Vrijblijvend advies. Bel 085-0440500
Bestrijdt mijten, luizen en wormen met Koudijs Luis/Worm. Een druppel in de nek geeft bescherming tot 6 weken! Makkelijk toe te dienen.
- Bestrijdt luizen, mijten en wormen
- Gemakkelijk toe te dienen
- Voorkomt lichte wond infecties
- Niet gebruiken bij dieren voor consumptie bestemd
- Niet gebruiken op honden en schildpadden
Bestrijdt luizen en wormen bij kippen
Koudijs Luis-Worm zit in een glazen druppelflacon. Het 10 ml flesje bevat een oplossing met het anti-parasitair dierengeneesmiddel Dihidroavermectine. Dit middel doodt luizen, mijten en wormen door ze te verlammen. Door in het tuutje op het flesje te knijpen kun je per druppel doseren. Breng dit aan tussen de veren op de nek van het dier om ze tot 6 weken te beschermen.
Toepassing van de Luis-Worm van Koudijs
Breng de druppels altijd aan in de nek en op een schone huid. Zo wordt het middel goed opgenomen en kunnen de dieren er zelf niet bij. Voor een langdurig effect raden we aan de behandeling om de 4 tot 6 weken te herhalen. Luis-Worm is niet geschikt voor kuikens en huisdieren als honden en schilpadden. Ook kunnen dieren die behandeld zijn met Luis-Worm niet geconsumeerd worden. Voor het consumeren van eieren wordt een week wachttijd aangeraden.
- Art.nr.KO_0006
- Verzendgewicht0.012kg
- Inhoud10ml, 100 druppels
- Dosering
Duiven: 2 druppels.
Kippen/ander pluimvee: 2 druppels.
Papegaaiachtige: 1 druppel.
Sier,- volièrevogels: 1 druppel
Jacht- roofvogels: 2 druppels per 500gram levend gewicht.
Kleine vogels en knaagdieren: 1 druppel en met een wattenstaafje aanbrengen - Werkzame stof5 mg/ml Dihidroavermectine
- Contra indicatieSchadelijk bij verschillende hondenrassen en schildpadden
- MerkKoudijs
Maak kans op leuke prijzen door een productbeoordeling achter te laten. Zo weten wij én andere dierenliefhebbers meteen wat je van het product vindt. Bovendien spaar je hiermee voor gratis producten.
- SmetsTop ProductHandiger kan niet!
- Marie-AnneSuper makkelijk in gebruikAls ze s'avonds met zijn 5en op stok zitten, even de rij af met de druppelaar en we zijn weer klaar voor 6 weken.
- LeoniePrimaZodra ze in het nachthok gaan even een druppel in de nek en klaar voor 6 weken
- Annegoed middel maar preventie is niet 100%Ondanks stipte toediening kregen mijn kippen toch een wormenbesmetting. Maar door even de frequentie te verhogen (in overleg met de dierenarts), raakten ze er ook weer van af. Werkt dus niet 100% als preventie maar het probleem is snel weer opgelost met ditzelfde middel. Voor bloedmijten heeft het geen effect.
- I.Wegenerbloedluis interventieKoudijs Luis/Worm helpt geweldig om onze hobby kipjes (zijdehoenders) bloedluis-vrij te houden! Om de 4 - 6 weken een simpel drupje in hun nek en dat gaat super eenvoudig wanneer de kipjes slapen. Bestellen via Kippenhuis.nl is een eitje; binnen 2 dagen in huis! Topservice.
- Art.nr.KO_0006
- Verzendgewicht0.012kg
- Inhoud10ml, 100 druppels
- Dosering
Duiven: 2 druppels.
Kippen/ander pluimvee: 2 druppels.
Papegaaiachtige: 1 druppel.
Sier,- volièrevogels: 1 druppel
Jacht- roofvogels: 2 druppels per 500gram levend gewicht.
Kleine vogels en knaagdieren: 1 druppel en met een wattenstaafje aanbrengen - Werkzame stof5 mg/ml Dihidroavermectine
- Contra indicatieSchadelijk bij verschillende hondenrassen en schildpadden
- MerkKoudijs
- Geschikt voorSierpluimvee, Duiven, Papegaaiachtigen, Knaagdieren