Klaus Ruihulp - Pluimvee
- Gratis verzending vanaf €60
- Besteld voor 22u, morgen in huis!
- 365 dagen bedenktijd
- Vrijblijvend advies. Bel 085-0440500

Klaus ruihulp is effectief en doeltreffend. Het helpt kippen om goed door de rui te komen en veerfouten en groeistoornissen te voorkomen.
- Helpt kippen om door de rui te komen
- Met extra aminozuren en calcium voor snelle veerontwikkeling
- Helpt veerfouten en groeistoornissen voorkomen
Ruihulp voorziet uw dieren van de belangrijkste elementen die tijdens de rui nodig zijn. De aanwezige Methionine bevat de benodigde zwavelhoudende aminozuren. Bovendien bevat de vloeibare Ruihulp een hoog gehalte aan calcium en de hoeveelheid vitamines ondersteunen een uitgebalanceerde rui. Vooral zwakkere dieren hebben hier baat bij.
Klaus ruihulp is ontwikkeld om kippen te helpen sneller nieuwe veren te ontwikkelen tijdens de rui. Het is vloeibaar en wordt toegediend door het te mengen met het drinkwater. Ook vóór en na de rui kan ruihulp worden gebruikt. Het voorkomt groeistoornissen en veerfouten. Klaus Tricom ruihulp bevat een hoog gehalte aan opneembare calcium, vitamines en methionine. Na het toedienen mag het drinkwater 12 uur blijven staan, daarna is het advies om de drinkbak grondig af te wassen en om te spoelen.
Dosering: 20ml op 2 liter drinkwater of 1kg voer
Inhoud: 1000ml
Merk | Klaus |
---|---|
Artikelnummer | KO_0025 |
EAN | 4038123079326 |
Gewicht | 1.2kg |
Lengte (cm) | 7 |
Breedte (cm) | 8 |
Hoogte (cm) | 22 |
Te gebruiken bij | Vitamines |
Maak kans op leuke prijzen door een productbeoordeling achter te laten. Zo weten wij én andere dierenliefhebbers meteen wat je van het product vindt. Bovendien spaar je hiermee voor gratis producten.
- Bo VVeren komen weer terugIk heb dit product nu ongeveer 2 weken gebruikt. (10 Brama kippen en 1 Brama haan) allen in de rui.
Ik zie duidelijk dat de veren weer terug komen en de dames lijken ook veel fitter.