Hygrometer Natte Bol met Glazen Reservoir
- Gratis verzending vanaf €60
- Besteld voor 21:30, morgen in huis!
- 365 dagen bedenktijd
- Vrijblijvend advies. Bel 085-0440500

Natte bol hygrometer met glazen waterreservoir en kous.
Deze hygrometer kunt u alleen in de broedmachine gebruiken daar deze is afgesteld op die temperatuur. U vult het waterreservoir met gedemiraliseerd water todat de kous in het water hangt. Waarna u een perfect werkende hygrometer heeft met hoge nauwkeurigheid.
Een Hygrometer wordt gebruikt om de luchtvochtigheid in een broedmachine af te lezen. De Juiste luchtvochtigheid is afhankelijk van het soort ei en de poreusheid van de schaal.
Weegschalen: Hygromters worden gebruikt als indictatie voor een goede luchtvochtigheid in de broedmachine. U kunt deze indicatie controleren door de eieren regelmatig nauwkeurig te wegen met een daarvoor geschikte weegschaal. Door de eieren te wegen en daar de luchtvochtigheid daarop af te stellen behaald u de beste resultaten. Een moet gedurende gehele broedperiode 11- 13% verliezen. Door te berekenen wat een ei pe rdag aan gewicht moet verliezen kunt u nauwkeurig bepalen of de luchtvochtigheid in de broedmachine dient aan te passen.
Artikelnummer | OL_0127 |
---|---|
Prijs | 14,95 |
Merk | OLBA |
Materiaal | Glas |
Gewicht | 0.103kg |
EAN | 8718426002707 |
Maak kans op leuke prijzen door een productbeoordeling achter te laten. Zo weten wij én andere dierenliefhebbers meteen wat je van het product vindt. Bovendien spaar je hiermee voor gratis producten.